foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witam na stronie pedagoga szkolnego Europejskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gubinie. Strona poświęcona jest bieżącym informacjom związanym z działalnością pedagoga. Zachęcam wszystkich do zaglądania na tę stronę także w celu skorzystania z różnych porad tutaj zamieszczonych. Pedagog Szkolny: Alicja Szymańska, tel 684558249, www.pedagog.eckziugubin.pl

Przelącz jezyk

Polish English French German Japanese
Nagłówek Pedagog

Imieniny

Dzisiaj jest: 10 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Filip, Witalis

Liczba odsłon

DzisiajDzisiaj7
WczorajWczoraj124
Ostatni tydzieńOstatni tydzień566
Ostatni miesiącOstatni miesiąc1154
ŁącznieŁącznie213523
Najwięcej 03-07-2020 : 341
3.226.97.214

Goście

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

 

Handel ludźmi  

 

 Handel ludźmi to współczesna wersja handlu niewolnikami. Bieda i niepewność jutra, problemy ekonomiczne i polityczne zmuszają ludzi do wyjazdu z kraju w poszukiwaniu lepszego życia. Poszukiwanie to może okazać się niestety podróżą do piekła.

 

 Ludzie traktowani są jak towar, który można kupić, sprzedać oraz wykorzystać do pracy lub komercyjnych aktów nierządu. Na przykład w rolnictwie, legalnie bądź nielegalnie zatrudnieni, ludzie pracują za głodowe stawki bądź za darmo. Codziennie dowiadujemy się o przypadkach domowego niewolnictwa stosowanego wobec osób pracujących u rodzin, gdzie są maltretowane, poniżane i poddawane morderczemu rytmowi pracy. Ofiarą tego procederu mogą paść zarówno mężczyźni, kobiety oraz młodzież.

 

PAMIĘTAJ – sprawdź dokładnie ofertę pracy przed jej podjęciem !

 

 

 

 

2020 Copyright Pedagog Szkolny Rights Reserved